Francisco - Brazil Omni

Mléčná čokoláda, cukrová třtina

 

Farma: Fazenda São Francisco da Bela Vista

Oblast: Mantiqueira de Minas

Odrůda: Yellow Catuai

Zpracování: Pulped natural

Příprava: omniroast vhodný jak na espresso tak na filtrování

 

Vaši objednávku upražíme v úterý nebo čtvrtek (objednávky do půlnoci předchozího dne) a následující pracovní den vyexpedujeme. Pro zaručení maximální čerstvosti prodáváme kávu pouze jako zrnkovou.

750 Kč 270 Kč od 270 Kč 652,17 Kč bez DPH 234,78 Kč bez DPH od 234,78 Kč bez DPH

Tarcízio Aldo Zugliani koupil plantáž Sao Francisco da Bela Vista v roce 1993. V průběhu let provedl velká zlepšení v infrastruktuře farmy. Postavil terasy na sušení kávy a investoval do lepších zařízení na zpracování a rotačních sušáren. Nasadil mladé rostlinky, aby zvýšil produktivitu a kvalitu a prostřednictvím analýzy půdy předefinoval specifické metody pěstování kávy.

Nadmořská výška a sopečná půda v Brazílii jsou základními podmínkami pro pěstování vyvážených a zdravých káv, pro které je země známá. Relativně plochá krajina v mnoha brazilských kávových regionech v kombinaci s vysokými minimálními mzdami vedla většinu farem k tomu, aby se upřednostnily mechanický sběr nad selektivním ručním sběrem. Dnešní mechanické sklízecí stroje jsou velmi citlivé, což znamená, že farmy mohou sklízet při každém průchodu pouze zcela zralé třešně. Po sklizni jsou třešně odslupkovány a sušeny na terasách na slunci. Po sušení jsou odeslány do skladu družstva COCARIVE ke skladování a přípravě na export. COCARIVE je družstvo a vývozce se sklady a sušícím mlýnem v Carmo de Minas v Minas Gerais. Družstvo sdružuje asi 800 kávových spolků v regionu a pomáhá svým členům zejména v marketingu a exportu na mezinárodní trhy.

 

 

Kategorie: Espresso

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: