Už jsi ochutnal/a naše NOVINKY? Objednáš je na pár kliknutí v sekci "VÝBĚROVÁ KÁVA"!

LEMONADE - Rwanda Filter

Ovocné
990 Kč 350 Kč od 350 Kč
Varianta

MALINY | MED | KVĚTINY

Promývací stanice: Nyungwe 291

Oblast: Nyungwe, Western Province, Nyamasheke

Odrůda: Red Bourbon

Zpracování: promyté

Cupping score: 86,75

Příprava: filtrování

 

Vaši objednávku upražíme v úterý nebo čtvrtek (objednávky do půlnoci předchozího dne) a následující pracovní den vyexpedujeme. Pro zaručení maximální čerstvosti prodáváme kávu pouze jako zrnkovou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nyungwe se nachází v okrese Nyamasheke, konkrétně v sektoru Kagano, Gako Cell. Stanice je řízena Danielem a přímo vlastněna společností RTC. Nachází se ve výšce 1680 metrů nad mořem a rozkládá se na celkové ploše 2,5 hektaru.

Tato stanice je velmi izolovaná a unikátně umístěná na začátku širokého stoupajícího údolí, které se táhne 9 km hluboko a vede k největšímu deštnému pralese v zemi, Nyungwe Forest, odtud také název stanice. Farmáři pěstují své plodiny až k okraji původního lesa, a všichni farmáři v sektoru doručují své kávové třešně na tuto stanici. Okolí stanice je relativně rovinné, s provozními zařízeními, skladem a školkou umístěnými na svazích stanice.

Průměrná vzdálenost farmy od stanice se liší, některé v sektoru Kagano jsou vzdáleny pouhých 1/3 km a jiné v sektoru Rangiro mají průměrnou vzdálenost kolem 4 km. Průměrná velikost farmy se pohybuje od 150 do 3000 kávových stromů, s celkovým průměrem 1000 stromů na farmu. Farmáři používají různé prostředky k přepravě své kávy, včetně jízdy na kole a chůze. V regionu je 11 sběrných míst.

Doplňkové parametry

Kategorie: káva na FILTR
Chuť: Ovocné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: