Už jsi ochutnal/a naše NOVINKY? Objednáš je na pár kliknutí v sekci "VÝBĚROVÁ KÁVA"!

CHERRY BOMB - Colombia Filter

Ovocné
950 Kč 330 Kč od 330 Kč
Varianta

VIŠEŇ | SKOŘICE | POMERANČ

Farma: El Silencio

Producent: Robinson Rivera

Region: Piendamó, Cauca

Odrůda: Castillo

Zpracování: promyté s prodlouženou fermentací

Cupping scóre: 85,5

Příprava: filtr 

 

Vaši objednávku upražíme v úterý nebo čtvrtek (objednávky do půlnoci předchozího dne) a následující pracovní den vyexpedujeme. Pro zaručení maximální čerstvosti prodáváme kávu pouze jako zrnkovou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Producent Robinson Rivera pěstuje kávu již 18 let a zároveň je po dobu posledních 5 let členem skupiny ACC. Jeho plantáž, pojmenovaná El Silencio, se nachází ve výšce 1700-1850 metrů nad mořem a zaujímá 6 hektarů, které jsou výhradně věnovány pěstování odrůdy Castillo.

Tato plantáž prochází unikátním procesem dlouhé fermentace, při kterém se třešně nechávají po dobu 48 hodin v uzavřených nádržích a poté jsou sušeny v parabolickém sušiči. Sušení probíhá v mechanickém silu udržovaném při teplotách pod 40 stupňů Celsia.

ACC Coop, což je zkratka pro Asociación de Caficultores del Centro del Cauca por la Paz, je nezisková organizace založená v roce 2016 v Piendamó, Cauca. Cílem asociace je zlepšit kvalitu kávy od pěstování až po komercializaci, protože pevně věří, že taková zlepšení přinesou významný společenský dopad v regionu. Coop si klade za cíl zlepšit životy venkovských rodin, chránit životní prostředí a podporovat mír na svém území.

Doplňkové parametry

Kategorie: VÝBĚROVÁ KÁVA
Chuť: Ovocné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: